DLG-0403-8R2, 8.2uH
DLG-0403-8R2, 8.2uH
Kvantitet
Enhetspris
1-4
9.64kr
5-9
6.04kr
10-19
4.49kr
20-49
3.68kr
50+
3.16kr
Antal i lager: 25
DLG-0403-8R2, 8.2uH. Induktans: 8.2uH. Driftström: 0.84A. Hölje: 0403. Montering/installation: SMD. Motstånd: 0.15 Ohms. RoHS: ja. Tillämpning av kvävningar: DC/DC spänningsomvandlare. Typ: elektrisk trådlindning. Originalprodukt från tillverkaren: Ferrocore. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
DLG-0403-8R2
9 parametrar
Induktans
8.2uH
Driftström
0.84A
Motstånd
0.15 Ohms