DLG-0403-390, 39uH
DLG-0403-390, 39uH
Kvantitet
Enhetspris
1-4
9.71kr
5-9
6.08kr
10-19
4.53kr
20-49
3.73kr
50+
3.20kr
Antal i lager: 50
DLG-0403-390, 39uH. Induktans: 39uH. Driftström: 0.52A. Hölje: 0403. Montering/installation: SMD. Motstånd: 0.59 Ohms. RoHS: ja. Tillämpning av kvävningar: DC/DC spänningsomvandlare. Typ: elektrisk trådlindning. Originalprodukt från tillverkaren: Ferrocore. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
DLG-0403-390
9 parametrar
Induktans
39uH
Driftström
0.52A
Motstånd
0.59 Ohms