DLG-0403-220, 22uH
DLG-0403-220, 22uH
Kvantitet
Enhetspris
1-24
4.07kr
25+
3.07kr
Antal i lager: 1000
DLG-0403-220, 22uH. Induktans: 22uH. Driftström: 0.68A. Hölje: 0403. Montering/installation: SMD. Motstånd: 0.38 Ohms. RoHS: ja. Tillämpning av kvävningar: DC/DC spänningsomvandlare. Typ: elektrisk trådlindning. Originalprodukt från tillverkaren: Ferrocore. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
DLG-0403-220
9 parametrar
Induktans
22uH
Driftström
0.68A
Hölje
0403
Montering/installation
SMD
Motstånd
0.38 Ohms