DLG-0403-1R0, 1uH
DLG-0403-1R0, 1uH
Kvantitet
Enhetspris
1-9
7.43kr
10-49
4.64kr
50-99
3.41kr
3.21kr
200+
3.08kr
Antal i lager: 50
DLG-0403-1R0, 1uH. Induktans: 1uH. Driftström: 2.56A. Hölje: 0403. Montering/installation: SMD. Motstånd: 0.05 Ohms. RoHS: ja. Tillämpning av kvävningar: DC/DC spänningsomvandlare. Typ: elektrisk trådlindning. Originalprodukt från tillverkaren: Ferrocore. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
DLG-0403-1R0
9 parametrar
Induktans
1uH
Driftström
2.56A
Motstånd
0.05 Ohms