DLG-0403-180, 18uH
DLG-0403-180, 18uH
Kvantitet
Enhetspris
1-4
9.86kr
5-9
6.15kr
10-19
4.60kr
20-49
3.80kr
50+
3.27kr
Antal i lager: 50
DLG-0403-180, 18uH. Induktans: 18uH. Driftström: 0.74A. Hölje: 0403. Montering/installation: SMD. Motstånd: 0.34 Ohms. RoHS: ja. Tillämpning av kvävningar: DC/DC spänningsomvandlare. Typ: elektrisk trådlindning. Originalprodukt från tillverkaren: Ferrocore. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
DLG-0403-180
9 parametrar
Induktans
18uH
Driftström
0.74A
Hölje
Montering/installation
SMD
Motstånd
0.34 Ohms