DLG-0403-100, 10uH
DLG-0403-100, 10uH
Kvantitet
Enhetspris
1-9
4.49kr
10-49
2.55kr
50-99
1.59kr
1.42kr
200+
1.33kr
Antal i lager: 250
DLG-0403-100, 10uH. Induktans: 10uH. Driftström: 1.04A. Hölje: 0403. Montering/installation: SMD. Motstånd: 0.18 Ohms. RoHS: ja. Tillämpning av kvävningar: DC/DC spänningsomvandlare. Typ: elektrisk trådlindning. Originalprodukt från tillverkaren: Ferrocore. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
DLG-0403-100
9 parametrar
Induktans
10uH
Driftström
1.04A
Hölje
Montering/installation
SMD
Motstånd
0.18 Ohms