DLA330-MN, 330uH
DLA330-MN, 330uH
Kvantitet
Enhetspris
1-4
9.07kr
5-9
5.68kr
10-19
4.38kr
20-49
3.70kr
50+
3.24kr
Antal i lager: 100
DLA330-MN, 330uH. Induktans: 330uH. Driftström: 26mA. Max kontinuerlig ström: 0. Montering/installation: THT. Motstånd: 30 Ohms. RoHS: ja. Typ: Axial. Originalprodukt från tillverkaren: Ferrocore. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
DLA330-MN
8 parametrar
Induktans
330uH
Driftström
26mA
Max kontinuerlig ström
Montering/installation
THT
Motstånd
30 Ohms