DLA220-MN, 220uH
DLA220-MN, 220uH
Kvantitet
Enhetspris
1-4
9.21kr
5-9
5.77kr
10-19
4.22kr
20-49
3.43kr
50+
2.91kr
Antal i lager: 200
DLA220-MN, 220uH. Induktans: 220uH. Driftström: 35mA. Max kontinuerlig ström: 0. Montering/installation: THT. Motstånd: 28 Ohms. RoHS: ja. Typ: Axial. Originalprodukt från tillverkaren: Ferrocore. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
DLA220-MN
8 parametrar
Induktans
220uH
Driftström
35mA
Max kontinuerlig ström
Montering/installation
THT
Motstånd
28 Ohms