DLA100-MN, 100uH
DLA100-MN, 100uH
Kvantitet
Enhetspris
1-4
8.29kr
5-9
5.16kr
10-19
3.63kr
20-49
2.84kr
50+
2.34kr
Antal i lager: 20
DLA100-MN, 100uH. Induktans: 100uH. Driftström: 44mA. Max kontinuerlig ström: 0. Montering/installation: THT. Motstånd: 11 Ohms. RoHS: ja. Typ: Axial. Originalprodukt från tillverkaren: Ferrocore. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
DLA100-MN
8 parametrar
Induktans
100uH
Driftström
44mA
Max kontinuerlig ström
Montering/installation
THT
Motstånd
11 Ohms