CT0368-4-8
CT0368-4-8
Kvantitet
Enhetspris
10-49
0.97kr
50-99
0.85kr
0.77kr
500+
0.65kr
Antal i lager: 658
Minimum: 10
CT0368-4-8. Artikelfamilj: kabelbuntning. Bredd: 4.8mm. Fånga: max 102mm. Längd: 368mm. Originalprodukt från tillverkaren: Div. Minsta kvantitet: 10. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
CT0368-4-8
6 parametrar
Artikelfamilj
kabelbuntning
Bredd
4.8mm
Fånga
max 102mm
Längd
368mm