CT0365-7-8B
CT0365-7-8B
Kvantitet
Enhetspris
1-24
4.52kr
25-99
4.02kr
3.65kr
3.34kr
1000+
2.97kr
Antal i lager: 4403
CT0365-7-8B. Artikelfamilj: buntband. Bredd: 7.8mm. Färg: svart. Fånga: min 8mm, max 100mm. Längd: 365mm. Material: Nylon 66. Max belastning: max 250N. RoHS: ja. Originalprodukt från tillverkaren: Div. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
CT0365-7-8B
9 parametrar
Artikelfamilj
buntband
Bredd
7.8mm
Färg
svart
Fånga
min 8mm, max 100mm
Längd
365mm