CT0150-2-5B
CT0150-2-5B
25-99
0.24kr
0.21kr
0.18kr
1000+
0.15kr
Antal i lager: 1447
Minimum: 25
CT0150-2-5B. Artikelfamilj: buntband. Bredd: 2.5mm. Färg: svart. Fånga: min 2mm, max 35mm. Längd: 150mm. Material: Nylon 66. Max belastning: max 11kg. RoHS: ja. Originalprodukt från tillverkaren: Div. Minsta kvantitet: 25. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
CT0150-2-5B
10 parametrar
Artikelfamilj
buntband
Bredd
2.5mm
Färg
svart
Fånga
min 2mm, max 35mm
Längd
150mm