CT0140-2-4BUV
CT0140-2-4BUV
25-99
0.26kr
0.23kr
0.20kr
1000+
0.17kr
Antal i lager: 38
Minimum: 25
CT0140-2-4BUV. Bredd: 2.4mm. Färg: svart. Fånga: max 35mm. Längd: 140mm. Max belastning: max 8kg. RoHS: ja. Originalprodukt från tillverkaren: KSS Wiring. Minsta kvantitet: 25. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
CT0140-2-4BUV
8 parametrar
Bredd
2.4mm
Färg
svart
Fånga
max 35mm
Längd
140mm