CT0140-2-4
CT0140-2-4
Kvantitet
Enhetspris
10-24
0.41kr
25-99
0.32kr
0.27kr
0.24kr
0.21kr
Antal i lager: 875
Minimum: 10
CT0140-2-4. Bredd: 2.4mm. Ekvivalenta: Legrand 31821. Färg: ofärgad. Fånga: max 35mm. Längd: 140mm. Max belastning: max 8kg. RoHS: ja. Originalprodukt från tillverkaren: KSS Wiring. Minsta kvantitet: 10. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
CT0140-2-4
9 parametrar
Bredd
2.4mm
Ekvivalenta
Legrand 31821
Färg
ofärgad
Fånga
max 35mm
Längd
140mm