CT0120-2-5BUV
CT0120-2-5BUV
Kvantitet
Enhetspris
10-24
0.39kr
25-99
0.33kr
0.27kr
0.23kr
0.17kr
Antal i lager: 293
Minimum: 10
CT0120-2-5BUV. Artikelfamilj: kabelbuntning. Bredd: 2.5mm. Fånga: max 30mm. Längd: 120mm. Max belastning: max 8kg. Skydd: UV-skyddad. Originalprodukt från tillverkaren: KSS Wiring. Minsta kvantitet: 10. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
CT0120-2-5BUV
8 parametrar
Artikelfamilj
kabelbuntning
Bredd
2.5mm
Fånga
max 30mm
Längd
120mm