CT0120-2-5B
CT0120-2-5B
25-99
0.25kr
0.20kr
0.17kr
1000+
0.12kr
Antal i lager: 506
Minimum: 25
CT0120-2-5B. Artikelfamilj: kabelbuntning. Bredd: 2.5mm. Driftstemperatur: -40...+85°C. Fånga: max 30mm. Längd: 120mm. Max belastning: max 8kg. Originalprodukt från tillverkaren: Fix & Fasten. Minsta kvantitet: 25. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
CT0120-2-5B
8 parametrar
Artikelfamilj
kabelbuntning
Bredd
2.5mm
Driftstemperatur
-40...+85°C
Fånga
max 30mm
Längd
120mm