CT0120-2-5
CT0120-2-5
25-99
0.20kr
0.17kr
0.16kr
1000+
0.13kr
Antal i lager: 2355
Minimum: 25
CT0120-2-5. Artikelfamilj: kabelbuntning. Bredd: 2.5mm. Driftstemperatur: -40...+85°C. Funktion: buntband. Färg: ofärgad. Fånga: max 30mm. Längd: 120mm. Max belastning: max 8kg. RoHS: ja. Originalprodukt från tillverkaren: Div. Minsta kvantitet: 25. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
CT0120-2-5
11 parametrar
Artikelfamilj
kabelbuntning
Bredd
2.5mm
Driftstemperatur
-40...+85°C
Funktion
buntband
Färg
ofärgad
Fånga
max 30mm
Längd
120mm