CT0080-2-4BUV
CT0080-2-4BUV
Kvantitet
Enhetspris
25-99
0.18kr
0.14kr
0.12kr
0.0856kr
0.0878kr
1000+
Antal i lager: 2173
Minimum: 25
CT0080-2-4BUV. Brandfarlighetsklass: UL94V-2. Bredd: 2.4mm. Driftstemperatur: -40...+85°C. Fånga: max 15mm. Längd: 80mm. Material: polyamid. Max belastning: max 8kg. RoHS: ja. Skydd: UV-beständig. Originalprodukt från tillverkaren: Div. Minsta kvantitet: 25. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
CT0080-2-4BUV
11 parametrar
Brandfarlighetsklass
UL94V-2
Bredd
2.4mm
Driftstemperatur
-40...+85°C
Fånga
max 15mm
Längd
80mm