CT0060-2-4B
CT0060-2-4B
Kvantitet
Enhetspris
25-99
0.13kr
0.10kr
0.0840kr
1000+
0.0659kr
Antal i lager: 1700
Minimum: 25
CT0060-2-4B. Bredd: 2.4mm. Färg: ofärgad. Fånga: max 12mm. Längd: 60mm. Max belastning: max 8kg. Originalprodukt från tillverkaren: --. Minsta kvantitet: 25. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
CT0060-2-4B
6 parametrar
Bredd
2.4mm
Färg
ofärgad
Fånga
max 12mm
Längd
60mm