CS-K00075M10
CS-K00075M10
Kvantitet
Enhetspris
25-99
0.26kr
0.23kr
0.20kr
1000+
0.17kr
Antal i lager: 3866
Minimum: 25
CS-K00075M10. Invändiga mått: 1.2mm. Kabelsektion: 0.75mm2 max. Kontakttyp: isolerad crimp end hylsa. Längd: 10mm. Material: koppar med tennbeläggning. Montering/installation: kabelmontering. RoHS: ja. Yttre mått: 1,5 mm, kant 2,3 mm. Originalprodukt från tillverkaren: Div. Minsta kvantitet: 25. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
CS-K00075M10
10 parametrar
Invändiga mått
1.2mm
Kabelsektion
0.75mm2 max
Kontakttyp
isolerad crimp end hylsa
Längd
10mm
Material
koppar med tennbeläggning
Montering/installation
kabelmontering
RoHS
ja
Yttre mått
1,5 mm, kant 2,3 mm