CR17335E-FDK-PCB
CR17335E-FDK-PCB
Kvantitet
Enhetspris
1-2
142.57kr
3-4
129.84kr
5-7
8-11
12+
Antal i lager: 11
CR17335E-FDK-PCB. Diameter: 17mm. Driftstemperatur: -40...+85°C. Funktion: ICKE laddningsbart batteri. Kapacitans: 1800mAh. Konfiguration: cylindrisk, för lödning på tryckt krets. Kontakter: 2 anslutningar, till lödning på tryckt krets. Längd: 33.5mm. Montering/installation: Genomgående hålmontering på kretskort. Obs: högre energitäthet, låg självurladdning. Spänning: 3V. Typ: Litiumbatteri. Vikt: 17.5g. Originalprodukt från tillverkaren: Fdk. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
CR17335E-FDK-PCB
13 parametrar
Diameter
17mm
Driftstemperatur
-40...+85°C
Funktion
ICKE laddningsbart batteri
Kapacitans
1800mAh
Konfiguration
cylindrisk, för lödning på tryckt krets
Kontakter
2 anslutningar, till lödning på tryckt krets
Längd
33.5mm
Montering/installation
Genomgående hålmontering på kretskort
Obs
högre energitäthet, låg självurladdning
Spänning
3V