COILM33-0-9-V9, 330uH
COILM33-0-9-V9, 330uH
Kvantitet
Enhetspris
1-4
20.51kr
5-9
18.53kr
10-24
25-49
50+
Antal i lager: 17
COILM33-0-9-V9, 330uH. Induktans: 330uH. Max kontinuerlig ström: 0.9A. Montering/installation: Genomgående hålmontering på kretskort. Motstånd: 0.33 Ohms. Mått: 9x12mm. Riktning av terminaler: radiella anslutningar. RoHS: ja. Tonhöjd: 5.08mm. Originalprodukt från tillverkaren: Indel. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
COILM33-0-9-V9
9 parametrar
Induktans
330uH
Max kontinuerlig ström
0.9A
Motstånd
0.33 Ohms
Mått
9x12mm
Riktning av terminaler
radiella anslutningar
RoHS
ja
Tonhöjd
5.08mm