COILM15-2-2-V10, 150uH
COILM15-2-2-V10, 150uH
Kvantitet
Enhetspris
1-4
22.25kr
5-9
20.36kr
10-24
25-49
50+
Antal i lager: 8
COILM15-2-2-V10, 150uH. Induktans: 150uH. Max kontinuerlig ström: 2.2A. Montering/installation: Genomgående hålmontering på kretskort. Motstånd: 0.10 Ohms. Mått: 10x16mm. Riktning av terminaler: radiella anslutningar. RoHS: ja. Originalprodukt från tillverkaren: Indel. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
COILM15-2-2-V10
8 parametrar
Induktans
150uH
Max kontinuerlig ström
2.2A
Motstånd
0.10 Ohms
Mått
10x16mm