COILM10-R0-32, 100uH
COILM10-R0-32, 100uH
Kvantitet
Enhetspris
1-4
5.03kr
5-24
3.81kr
25-49
3.22kr
50+
2.81kr
Antal i lager: 53
COILM10-R0-32, 100uH. Induktans: 100uH. Kompatibilitet: RLB0712-101KL. Max kontinuerlig ström: 0.32A. Montering/installation: Genomgående hålmontering på kretskort. Motstånd: 0.4 Ohms. Mått: 6.7x10.8mm. Obs: Ferrite DR. RoHS: ja. Serie: RLB. Tonhöjd: 3mm. Originalprodukt från tillverkaren: Bourns. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
COILM10-R0-32
11 parametrar
Induktans
100uH
Kompatibilitet
RLB0712-101KL
Max kontinuerlig ström
0.32A
Motstånd
0.4 Ohms
Mått
6.7x10.8mm
Obs
Ferrite DR
RoHS
ja
Serie
RLB
Tonhöjd
3mm