COILM10-AX275, 100uH
COILM10-AX275, 100uH
Kvantitet
Enhetspris
10-49
0.95kr
50-99
0.83kr
0.73kr
200+
0.59kr
Antal i lager: 542
Minimum: 10
COILM10-AX275, 100uH. Induktans: 100uH. Antal terminaler: 2. Ekvivalenta: Yageo AL0410-101K. Hölje: 0411. Max kontinuerlig ström: 275mA. Montering/installation: Genomgående hålmontering på kretskort. Motstånd: 1.8 Ohms. Mått: 4x10.5mm. Riktning av terminaler: Axial. RoHS: ja. Spec info: SRF min. Tolerans: 10%. Originalprodukt från tillverkaren: Div. Minsta kvantitet: 10. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
COILM10-AX275
14 parametrar
Induktans
100uH
Antal terminaler
2
Ekvivalenta
Yageo AL0410-101K
Hölje
Max kontinuerlig ström
275mA
Montering/installation
Genomgående hålmontering på kretskort
Motstånd
1.8 Ohms
Mått
4x10.5mm
Riktning av terminaler
Axial
RoHS
ja
Spec info
SRF min
Tolerans
10%