COIL47U-AX34, 47uH
COIL47U-AX34, 47uH
Kvantitet
Enhetspris
10-49
1.22kr
50-99
1.07kr
0.94kr
200+
0.77kr
Antal i lager: 200
Minimum: 10
COIL47U-AX34, 47uH. Induktans: 47uH. Max kontinuerlig ström: 340mA. Montering/installation: Genomgående hålmontering på kretskort. Motstånd: 1.31 Ohms. Mått: 4x10.5mm. Riktning av terminaler: Axial. RoHS: ja. Tolerans: 10%. Originalprodukt från tillverkaren: Yageo. Minsta kvantitet: 10. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
COIL47U-AX34
10 parametrar
Induktans
47uH
Max kontinuerlig ström
340mA
Motstånd
1.31 Ohms
Mått
4x10.5mm
Riktning av terminaler
Axial
RoHS
ja
Tolerans
10%