COIL47U-AX20, 47uH
COIL47U-AX20, 47uH
Kvantitet
Enhetspris
5-49
1.34kr
50-99
1.18kr
1.07kr
200+
0.92kr
Antal i lager: 35
Minimum: 5
COIL47U-AX20, 47uH. Induktans: 47uH. Max kontinuerlig ström: 205mA. Montering/installation: Genomgående hålmontering på kretskort. Motstånd: 2.3 Ohms. Mått: 3x8mm. Riktning av terminaler: Axial. RoHS: ja. Originalprodukt från tillverkaren: Ferrocore. Minsta kvantitet: 5. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
COIL47U-AX20
9 parametrar
Induktans
47uH
Max kontinuerlig ström
205mA
Motstånd
2.3 Ohms
Mått
3x8mm