COIL47U-AX11, 47uH
COIL47U-AX11, 47uH
Kvantitet
Enhetspris
10-49
0.77kr
50-99
0.69kr
100+
0.60kr
Ekvivalens tillgänglig
Antal i lager: 533
Minimum: 10
COIL47U-AX11, 47uH. Induktans: 47uH. Max kontinuerlig ström: 110mA. Montering/installation: Genomgående hålmontering på kretskort. Motstånd: 4.9 Ohms. Mått: 3x7mm. Riktning av terminaler: Axial. RoHS: ja. Originalprodukt från tillverkaren: Yageo. Minsta kvantitet: 10. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
COIL47U-AX11
9 parametrar
Induktans
47uH
Max kontinuerlig ström
110mA
Motstånd
4.9 Ohms
Mått
3x7mm