COIL22U-AX13, 22uH
COIL22U-AX13, 22uH
Kvantitet
Enhetspris
5-24
1.39kr
25-49
1.22kr
50-99
1.10kr
100+
0.94kr
Antal i lager: 194
Minimum: 5
COIL22U-AX13, 22uH. Induktans: 22uH. Antal terminaler: 2. Hölje: 0307. Max kontinuerlig ström: 130A. Montering/installation: Genomgående hålmontering på kretskort. Motstånd: 2 Ohms. Mått: 3x7mm. RoHS: ja. Serie: AL0307. Originalprodukt från tillverkaren: Yageo. Minsta kvantitet: 5. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
COIL22U-AX13
11 parametrar
Induktans
22uH
Antal terminaler
2
Hölje
Max kontinuerlig ström
130A
Montering/installation
Genomgående hålmontering på kretskort
Motstånd
2 Ohms
Mått
3x7mm