CL31B475KAHNNNE, 4.7uF
CL31B475KAHNNNE, 4.7uF
Kvantitet
Enhetspris
20-39
2.44kr
40-199
1.54kr
1.42kr
1.19kr
1.11kr
Antal i lager: 880
Minimum: 20
CL31B475KAHNNNE, 4.7uF. Kapacitans: 4.7uF. Hölje: "klippa tejp". Information: -. Mått: 3.2x1.6x1.6mm. Serie: CL. Spänning DC: 25VDC. Temperatur Max: 125°C. Temperatur Min: -55°C. Temperaturkoefficient: X7R. Terminal: SMD. Tolerans: ±10%. Tonhöjd: 0mm. Originalprodukt från tillverkaren: Samsung. Minsta kvantitet: 20. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
CL31B475KAHNNNE
13 parametrar
Kapacitans
4.7uF
Hölje
"klippa tejp"
Mått
3.2x1.6x1.6mm
Serie
CL
Spänning DC
25VDC
Temperatur Max
125°C
Temperatur Min
-55°C
Temperaturkoefficient
X7R
Terminal
SMD
Tolerans
±10%
Tonhöjd
0mm