CL31B225KBHNNNE, 2.2uF
CL31B225KBHNNNE, 2.2uF
Kvantitet
Enhetspris
1.63kr
1.51kr
1.33kr
6000+
1.28kr
Antal i lager: 160
Minimum: 100
CL31B225KBHNNNE, 2.2uF. Kapacitans: 2.2uF. Hölje: Reel. Information: -. MSL: -. Mått: 3.2x1.6x0.55mm. Serie: CL. Spänning DC: 50VDC. Temperatur Max: 125°C. Temperatur Min: -55°C. Temperaturkoefficient: X7R. Terminal: SMD. Tolerans: ±10%. Tonhöjd: 0mm. Originalprodukt från tillverkaren: Samsung. Minsta kvantitet: 100. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
CL31B225KBHNNNE
13 parametrar
Kapacitans
2.2uF
Hölje
Reel
Mått
3.2x1.6x0.55mm
Serie
CL
Spänning DC
50VDC
Temperatur Max
125°C
Temperatur Min
-55°C
Temperaturkoefficient
X7R
Terminal
SMD
Tolerans
±10%
Tonhöjd
0mm