CL31A476MPHNNNE
CL31A476MPHNNNE
Kvantitet
Enhetspris
1-99
5.06kr
100+
3.09kr
Antal i lager: 3503
CL31A476MPHNNNE. Antal terminaler: 2. Extern höjd [mm]: 1.6mm. Hölje: SMD 1206. Isoleringsparameter: X5R. Kapacitetsvärde [F]: 47uF. Komponentfamilj: SMD keramiska kondensatorer med 1206 hölje. Konfiguration: ytmonterad komponent (SMD). Max temperatur: +85°C.. Märkspänning (V): 10V. RoHS: ja. Tillverkarens produktgrupp: CL31. Tolerans (%): ±20 %. Tonhöjd: SMD 1206. Ytterbredd [mm]: 1.6mm. Ytterdiameter [mm]: -. Yttre längd [mm]: 3.2mm. Originalprodukt från tillverkaren: Samsung. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
CL31A476MPHNNNE
16 parametrar
Antal terminaler
2
Extern höjd [mm]
1.6mm
Hölje
SMD 1206
Isoleringsparameter
X5R
Kapacitetsvärde [F]
47uF
Komponentfamilj
SMD keramiska kondensatorer med 1206 hölje
Konfiguration
ytmonterad komponent (SMD)
Max temperatur
+85°C.
Märkspänning (V)
10V
RoHS
ja
Tillverkarens produktgrupp
CL31
Tolerans (%)
±20 %
Tonhöjd
SMD 1206
Ytterbredd [mm]
1.6mm
Yttre längd [mm]
3.2mm