CA9H-P2K5, 2.5k Ohms
CA9H-P2K5, 2.5k Ohms
Kvantitet
Enhetspris
1-4
10.71kr
5-9
6.69kr
10-19
5.13kr
20-49
4.32kr
50+
3.77kr
Antal i lager: 100
CA9H-P2K5, 2.5k Ohms. Motstånd: 2.5k Ohms. Driftspänning: 200V. Driftstemperatur: -25...70°C. Effekt: 0.15W. Egenskaper: Skruvmejseljustering, ständig. Hölje: CA9H. Karakteristisk: Linjär. Montering/installation: THT. Placera: vertikal montering. Potentiometer design: 9mm. RoHS: ja. Rotationsaxel: riktningspil. Serie: CA9H. Spårmaterial: kol. Terminaler: 5x2.5mm. Tolerans: ±20%. Typ: CA9. Vridmoment: 0.4...2Ncm. Värde: 2.5k. Originalprodukt från tillverkaren: Acp. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
CA9H-P2K5
20 parametrar
Motstånd
2.5k Ohms
Driftspänning
200V
Driftstemperatur
-25...70°C
Effekt
0.15W
Egenskaper
Skruvmejseljustering, ständig
Hölje
CA9H
Karakteristisk
Linjär
Montering/installation
THT
Placera
vertikal montering
Potentiometer design
9mm
RoHS
ja
Rotationsaxel
riktningspil
Serie
CA9H
Spårmaterial
kol
Terminaler
5x2.5mm
Tolerans
±20%