BYW80-200G, TO220-2
BYW80-200G, TO220-2
1-4
38.43kr
5-9
25.86kr
10-19
20-49
50+
Antal i lager: 2
BYW80-200G, TO220-2. Hölje: TO220-2. Diod typ: växlingsdiod. Egenskaper för halvledare: ultrasnabbomkoppling. Förpackning: tubus. Halvledarstruktur: diod. Kylskåp: 1.15...1.39mm. Körström: 16A. Max omvänd spänning: 200V. Montering/installation: THT. Pulsström max.: 100A. RoHS: ja. Originalprodukt från tillverkaren: Onsemi. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
BYW80-200G
12 parametrar
Hölje
TO220-2
Diod typ
växlingsdiod
Egenskaper för halvledare
ultrasnabbomkoppling
Förpackning
tubus
Halvledarstruktur
diod
Kylskåp
1.15...1.39mm
Körström
16A
Max omvänd spänning
200V
Montering/installation
THT
Pulsström max.
100A