BYV79E-200-127, TO220AC, DO220, SOD59
Kvantitet
Enhetspris
1-4
29.93kr
5-9
18.71kr
10-19
20-49
50+
Antal i lager: 15
BYV79E-200-127, TO220AC, DO220, SOD59. Hölje: TO220AC, DO220, SOD59. Diod typ: likriktardiod. Egenskaper för halvledare: ultrasnabbomkoppling. Förpackning: tubus. Halvledarstruktur: diod. Halvledartyp: diod. Konditionering: tubus. Kylskåp: max 1.3mm. Ledningsspänning (tröskelspänning): 0.9V, 0.83V. Max omvänd spänning: 200V. Montering/installation: THT. Pulsström max.: 160A. Reaktionstid: 30ns. RoHS: ja. Tröskelspänning: 0.9V. Originalprodukt från tillverkaren: Nxp. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
BYV79E-200-127
16 parametrar
Hölje
TO220AC, DO220, SOD59
Diod typ
likriktardiod
Egenskaper för halvledare
ultrasnabbomkoppling
Förpackning
tubus
Halvledarstruktur
diod
Halvledartyp
diod
Konditionering
tubus
Kylskåp
max 1.3mm
Ledningsspänning (tröskelspänning)
0.9V, 0.83V
Max omvänd spänning
200V
Montering/installation
THT
Pulsström max.
160A
Reaktionstid
30ns
RoHS
ja
Tröskelspänning
0.9V