BYV32-200, TO220, TO220AB
BYV32-200, TO220, TO220AB
Kvantitet
Enhetspris
1-4
45.29kr
5-9
32.00kr
10-19
20-49
50+
Antal i lager: 10
BYV32-200, TO220, TO220AB. Hölje: TO220, TO220AB. Diod typ: likriktardiod. Egenskaper för halvledare: ultrasnabbomkoppling. Förpackning: tubus. Halvledartyp: diod. Konditionering: tubus. Kylskåp: 1.14...1.39mm. Körström: 18A, 2x 18A. Ledningsspänning (tröskelspänning): 0.85V. Max omvänd spänning: 200V. Montering/installation: THT. Pulsström max.: 150A. Reaktionstid: 25ns. RoHS: ja. Tröskelspänning: 0.85V. Originalprodukt från tillverkaren: Vishay. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
BYV32-200
16 parametrar
Hölje
TO220, TO220AB
Diod typ
likriktardiod
Egenskaper för halvledare
ultrasnabbomkoppling
Förpackning
tubus
Halvledartyp
diod
Konditionering
tubus
Kylskåp
1.14...1.39mm
Körström
18A, 2x 18A
Ledningsspänning (tröskelspänning)
0.85V
Max omvänd spänning
200V
Montering/installation
THT
Pulsström max.
150A
Reaktionstid
25ns
RoHS
ja
Tröskelspänning
0.85V