BLM18KG300TN1D
BLM18KG300TN1D
Kvantitet
Enhetspris
0.47kr
0.43kr
0.38kr
0.35kr
24000+
0.33kr
Antal i lager: 2250
Minimum: 100
BLM18KG300TN1D. Drag: -. Driftstemperatur: -55...+125°C. Impedans vid 1 GHz: -. Impedans vid 100MHz: 30 Ohms. Information: n/a. MSL: n/a. Monteringstyp: SMD. Märkström: 5A. Mått: 1.6x0.8x0.6mm. Serie: BLM18K. Storlek: SMD 0603. Originalprodukt från tillverkaren: Murata. Minsta kvantitet: 100. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
BLM18KG300TN1D
9 parametrar
Driftstemperatur
-55...+125°C
Impedans vid 100MHz
30 Ohms
Märkström
5A
Mått
1.6x0.8x0.6mm