BLM18EG221SN1D
BLM18EG221SN1D
Kvantitet
Enhetspris
50-99
1.10kr
1.00kr
0.89kr
0.79kr
12000+
0.74kr
Antal i lager: 5000
Minimum: 50
BLM18EG221SN1D. Drag: -. Driftstemperatur: -55...+125°C. Impedans vid 1 GHz: 260 Ohms. Impedans vid 100MHz: 220 Ohms. Information: n/a. MSL: n/a. Monteringstyp: SMD. Märkström: 2A. Mått: 1.6x0.8x0.8mm. Serie: BLM18E. Storlek: SMD 0603. Originalprodukt från tillverkaren: Murata. Minsta kvantitet: 50. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
BLM18EG221SN1D
10 parametrar
Driftstemperatur
-55...+125°C
Impedans vid 1 GHz
260 Ohms
Impedans vid 100MHz
220 Ohms
Märkström
2A
Mått
1.6x0.8x0.8mm