BLM18EG121SN1D
BLM18EG121SN1D
Kvantitet
Enhetspris
50-99
1.01kr
0.92kr
0.82kr
0.73kr
12000+
0.68kr
Antal i lager: 1970
Minimum: 50
BLM18EG121SN1D. Drag: -. Driftstemperatur: -55...+125°C. Impedans vid 1 GHz: 145 Ohms. Impedans vid 100MHz: 120 Ohms. Information: n/a. MSL: n/a. Monteringstyp: SMD. Märkström: 2A. Mått: 1.6x0.8x0.8mm. Serie: BLM18E. Storlek: SMD 0603. Originalprodukt från tillverkaren: Murata. Minsta kvantitet: 50. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
BLM18EG121SN1D
10 parametrar
Driftstemperatur
-55...+125°C
Impedans vid 1 GHz
145 Ohms
Impedans vid 100MHz
120 Ohms
Monteringstyp
SMD
Märkström
2A
Mått
1.6x0.8x0.8mm