BLM-31-PG-500-SN1L
BLM-31-PG-500-SN1L
Kvantitet
Enhetspris
50-99
1.10kr
1.00kr
0.89kr
0.82kr
10000+
0.77kr
Antal i lager: 2010
Minimum: 50
BLM-31-PG-500-SN1L. Drag: -. Driftstemperatur: -55...+125°C. Impedans vid 1 GHz: -. Impedans vid 100MHz: 50 Ohms. Information: n/a. MSL: n/a. Monteringstyp: SMD. Märkström: 3.5A. Mått: 3.2x1.6x1.1mm. Serie: BLM31P. Storlek: SMD 1206. Originalprodukt från tillverkaren: Murata. Minsta kvantitet: 50. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
BLM-31-PG-500-SN1L
9 parametrar
Driftstemperatur
-55...+125°C
Impedans vid 100MHz
50 Ohms
Monteringstyp
SMD
Märkström
3.5A
Mått
3.2x1.6x1.1mm