B1121E1-ND3G-6-75
B1121E1-ND3G-6-75
Kvantitet
Enhetspris
1-4
52.61kr
5-9
48.44kr
10-24
25-49
50+
Antal i lager: 113
B1121E1-ND3G-6-75. Antal terminaler: 2. Användbara kabeltyper: RG-179/U, RG-187A/U. Hölje: -. Impedans [Ohm]: 75 Ohms. Impedans: 75 Ohms. Kabeltyp: RG179. Komponentfamilj: BNC-uttag. Konfiguration: krimpkontakt. Kontaktinställning: krimpkontakt. Kontakttyp: Hankontakt som ska kopplas. Max temperatur: -.. Montering/installation: krimpkontakt. Obs: diameter 2,7 mm. RoHS: ja. Tillverkarens produktgrupp: B1121. [MHz]: 4GHz. Originalprodukt från tillverkaren: Div. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
B1121E1-ND3G-6-75
15 parametrar
Antal terminaler
2
Användbara kabeltyper
RG-179/U, RG-187A/U
Impedans [Ohm]
75 Ohms
Impedans
75 Ohms
Kabeltyp
RG179
Komponentfamilj
BNC-uttag
Konfiguration
krimpkontakt
Kontaktinställning
krimpkontakt
Kontakttyp
Hankontakt som ska kopplas
Montering/installation
Obs
diameter 2,7 mm
RoHS
ja
Tillverkarens produktgrupp
B1121
[MHz]
4GHz