ACC-TEC2403-1
ACC-TEC2403-1
Kvantitet
Enhetspris
1+
16507.89kr
Antal i lager: 11
ACC-TEC2403-1. AC ingångsspänning: 98..264V. AC utspänning: -. DC ingångsspänning: -. Enhetsfamilj: industriell AC/DC strömförsörjning, UPS. Max temperatur: +60°C.. RoHS: ja. Tillverkarens produktgrupp: -. Utspänning DC: 24V. [A]: 3A. [W]: 66W. Originalprodukt från tillverkaren: J. Schneider. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
ACC-TEC2403-1
8 parametrar
AC ingångsspänning
98..264V
Enhetsfamilj
industriell AC/DC strömförsörjning, UPS
Max temperatur
+60°C.
RoHS
ja
Utspänning DC
24V
[A]
3A
[W]
66W