AC-DC-CL-12-25
AC-DC-CL-12-25
Kvantitet
Enhetspris
1-4
196.52kr
5-9
183.39kr
10-19
20-39
40+
Antal i lager: 12
AC-DC-CL-12-25. Anslutning: DC-kontakt 5,5x2,5mm. Effekt: 24W. Effektivitet: 3.65k Ohms. Funktion: switchad-mode stabiliserad strömförsörjning. Input: min 100Vac, max 240Vac. Märkström: 2000mA. Mått: 91x49.5x40.5mm. RoHS: ja. Skydd: överbelastnings-, överspännings- och kortslutningsskydd. Spec info: kontaktlängd. Spänningsförsörjning: 90...264VAC. Utgång: fast utspänning. Utspänning: 12VDC. Originalprodukt från tillverkaren: Cellevia Power. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
AC-DC-CL-12-25
14 parametrar
Anslutning
DC-kontakt 5,5x2,5mm
Effekt
24W
Effektivitet
3.65k Ohms
Funktion
switchad-mode stabiliserad strömförsörjning
Input
min 100Vac, max 240Vac
Märkström
2000mA
Mått
91x49.5x40.5mm
RoHS
ja
Skydd
överbelastnings-, överspännings- och kortslutningsskydd
Spec info
kontaktlängd
Spänningsförsörjning
90...264VAC
Utgång
fast utspänning
Utspänning
12VDC