A5081H-2P
A5081H-2P
Kvantitet
Enhetspris
5-49
1.45kr
50-99
1.26kr
1.15kr
200+
0.99kr
Antal i lager: 885
Minimum: 5
A5081H-2P. Antal kontakter: 2. Brandfarlighetsklass: UL94V-2. Driftspänning: 250V. Ekvivalenta: Molex--10-01-3026. Funktion: rak plugg. Kontakttyp: 5,08 mm enkelradskoppling. Montering/installation: kabelmontering. Obs: tomt kontakthus, kontakter beställs separat. Serie: 5197 / SPOX. Tonhöjd: 5.08mm. Originalprodukt från tillverkaren: Joint Tech Electronic. Minsta kvantitet: 5. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
A5081H-2P
12 parametrar
Antal kontakter
2
Brandfarlighetsklass
UL94V-2
Driftspänning
250V
Ekvivalenta
Molex--10-01-3026
Funktion
rak plugg
Kontakttyp
5,08 mm enkelradskoppling
Montering/installation
kabelmontering
Obs
tomt kontakthus, kontakter beställs separat
Serie
5197 / SPOX
Tonhöjd
5.08mm