A-BL254-DG-G40D
A-BL254-DG-G40D
Kvantitet
Enhetspris
4-7
19.96kr
8-19
19.28kr
20-79
80-559
560+
Antal i lager: 381
Minimum: 4
A-BL254-DG-G40D. Antal positioner/kontakter: 2x20. Antal rader: 2. Information: -. Kontakta Finish: guldpläterat. Kroppshöjd: 8.5mm. Monteringstyp: THT. Radavstånd: 2.54mm. Serie: A-BL254-D. Stiftdiameter: 0.6mm. Tonhöjd: 2.54mm. Originalprodukt från tillverkaren: Assmann. Minsta kvantitet: 4. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
A-BL254-DG-G40D
11 parametrar
Antal positioner/kontakter
2x20
Antal rader
2
Kontakta Finish
guldpläterat
Kroppshöjd
8.5mm
Monteringstyp
THT
Radavstånd
2.54mm
Serie
A-BL254-D
Stiftdiameter
0.6mm
Tonhöjd
2.54mm