A-BL254-DG-G20D
A-BL254-DG-G20D
Kvantitet
Enhetspris
5-9
11.64kr
10-49
10.61kr
50-159
9.44kr
8.81kr
7.88kr
Antal i lager: 210
Minimum: 5
A-BL254-DG-G20D. Antal positioner/kontakter: 2x10. Antal rader: 2. Information: -. Kontakta Finish: guldpläterat. Kroppshöjd: 8.5mm. Monteringstyp: THT. Radavstånd: 2.54mm. Serie: A-BL254-D. Stiftdiameter: 0.6mm. Tonhöjd: 2.54mm. Originalprodukt från tillverkaren: Assmann. Minsta kvantitet: 5. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
A-BL254-DG-G20D
11 parametrar
Antal positioner/kontakter
2x10
Antal rader
2
Kontakta Finish
guldpläterat
Kroppshöjd
8.5mm
Monteringstyp
THT
Radavstånd
2.54mm
Serie
A-BL254-D
Stiftdiameter
0.6mm
Tonhöjd
2.54mm