15SQ045-3G, Ø5.4x7.5mm
15SQ045-3G, Ø5.4x7.5mm
Kvantitet
Enhetspris
1-4
19.29kr
5-9
12.07kr
10-19
20-49
9.50kr
50+
8.86kr
Antal i lager: 20
15SQ045-3G, Ø5.4x7.5mm. Hölje: Ø5.4x7.5mm. Diod typ: Schottky likriktardiod. Förpackning: Ammo Pack. Halvledarstruktur: diod. Körström: 15A. Max omvänd spänning: 45V. Montering/installation: THT. Pulsström max.: 290A. RoHS: ja. Originalprodukt från tillverkaren: Diotec Semiconductor. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
15SQ045-3G
10 parametrar
Hölje
Ø5.4x7.5mm
Diod typ
Schottky likriktardiod
Förpackning
Ammo Pack
Halvledarstruktur
diod
Körström
15A
Max omvänd spänning
45V
Montering/installation
THT
Pulsström max.
290A