111RKI120
111RKI120
Kvantitet
Enhetspris
1-1
753.93kr
2-4
711.80kr
5-9
10-19
20+
Antal i lager: 15
111RKI120. Det är M: 2080A. Funktion: 50Hz tyristor. Hölje (enligt datablad): TO-94. Hölje: TO-209AC ( TO-94 ). IT(AV): 110A. IT(RSM) (TC=85°C): 172A. Igt (Typ): 80mA. Igt (max): 120mA. Ih (Typ): 200mA. Montering/installation: Genomgående hålmontering på kretskort. Obs: M12 gänga. RoHS: ja. Tq: 110us. VDRM: 1200V. Originalprodukt från tillverkaren: Vishay. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
111RKI120
15 parametrar
Det är M
2080A
Funktion
50Hz tyristor
Hölje (enligt datablad)
TO-94
Hölje
TO-209AC ( TO-94 )
IT(AV)
110A
IT(RSM) (TC=85°C)
172A
Igt (Typ)
80mA
Igt (max)
120mA
Ih (Typ)
200mA
Montering/installation
Genomgående hålmontering på kretskort
Obs
M12 gänga
RoHS
ja
Tq
110us
VDRM
1200V