1-5KE43CA
1-5KE43CA
1-4
5.62kr
5-24
4.51kr
25-49
3.93kr
50-99
3.57kr
100+
3.06kr
Antal i lager: 12
1-5KE43CA. Dielektrisk struktur: dubbelriktad. Driftstemperatur: -50...+175°C. Framspänning Vf (min): 3.5V. Funktion: skydd mot överspänning. Halvledarmaterial: kisel. IFSM: 200A. Pd (effektförlust, max): 1.5 kW. Tröskelspänning Vf (max): 5V. VRRM: 43V. Originalprodukt från tillverkaren: Semikron. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
1-5KE43CA
10 parametrar
Dielektrisk struktur
dubbelriktad
Driftstemperatur
-50...+175°C
Framspänning Vf (min)
3.5V
IFSM
200A
Pd (effektförlust, max)
1.5 kW
Tröskelspänning Vf (max)
5V
VRRM
43V