1-5KE24CA
1-5KE24CA
1-4
7.16kr
5-24
6.10kr
25-49
5.23kr
50-99
4.54kr
100+
3.49kr
Föråldrad produkt, kommer snart att tas bort från katalogen
Slut i lager
1-5KE24CA. Dielektrisk struktur: dubbelriktad. Driftstemperatur: -65...+175°C. Framspänning Vf (min): 3.5V. Funktion: skydd mot överspänning. Halvledarmaterial: kisel. IFSM: 200A. Pd (effektförlust, max): 1.5 kW. RoHS: ja. Tröskelspänning Vf (max): 5V. VRRM: 24V. Originalprodukt från tillverkaren: Stmicroelectronics. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
1-5KE24CA
11 parametrar
Dielektrisk struktur
dubbelriktad
Driftstemperatur
-65...+175°C
Framspänning Vf (min)
3.5V
IFSM
200A
Pd (effektförlust, max)
1.5 kW
RoHS
ja
Tröskelspänning Vf (max)
5V
VRRM
24V